ГАЛИЦЬКИЙ БАЗАР

безкоштовнi оголошення Західна Україна
Сьогоднi 22.04.2019

Отримуй мінімум 50 грн. кожен день за лайки в соцмережах

Роздiл:Організація урочистих подій
Тип:Продам, пропоную

Організація дитячих свят, клоун, пірат, принц, аніматор на свято, день народження

Організація і проведення дитячих свят, днів народжень, випускних вечорів та інших пам'ятних дат.професійний актор в ролі веселого клоуна Бумбарашика-Бородашика, пірата, Котигорошка, Льоліка-Боліка, Миколая, Діда Мороза іт.д.на високому естетичному і професійному рівні звеселить ваше свято і ваших дітей.

Подаруйте дітям веселі спогади і море задоволення:)))

у програмі: мандрівка у Країну Чудес, веселі конкурси і забави, мильні бульбашки, фігурки з надувних кульок, дитячий грим, подарунки, дискотека і танцульки, загадки і розвиваючі ігри. і ще багато іншого. Весело і за доступними цінами!!!

Головною відмінністю моїх послуг від інших є те, що я працюю один і сам на себе. Що відповідно здешевшує мої послуги, на відміну від інших компаній, на 35-50%. За освітою актор. Досвід роботи в театрі 4 роки. Дитячим аніматором- 3 роки. Люблю дітей. І хочу мати своїх:))) м. Львів.

в контакті: Бумбарашик Бородашик

тел 0978395651, 0632768994

Цiна:  300 ГРН.
Автор: василь
Мiсто ЛЬВІВ
Сайт: http://bumbarashyk.org.ua/
Термiн подачi: 27.07.2016
Актуальна пропозицiя
Переглядiв: 2744 (Зробити оголошення замітнішим)
Вiдгукiв: 0
Поскаржитися на оголошення
Complain Reason:*
Уведiть код на картинцi* Уведiть код на картинцi

Організація дитячих свят, клоун, пірат, принц, аніматор на свято, день народження
-->
Зменшена картинка Зменшена картинка Зменшена картинка
twitter.com
0
Похожие объявления
Пародії на артистів. експрес привітання. пародії на Дзідьо, організація свят, корпоративів і весіль. Як організувати Свято для дітей Львів Аквагрим Свято для Підлітків Організація та проведення дитячих свят, днів народжень, випускних. Аніматори, клоуни, пірати
Аніматори Львів. Клоун Тік Так, пірат, фея, аквагрим та ін. Ресторан «СТОЖАРИ» пропонує Пірати Фея Клоуни Рапунсель принцеса аніматори львів
объявления Западной Украины
Запит виконується. Будь-ласка зачекайте.