ГАЛИЦЬКИЙ БАЗАР

безкоштовнi оголошення Західна Україна
Сьогоднi 04.06.2020

Отримуй мінімум 50 грн. кожен день за лайки в соцмережах

Роздiл:Нерухомість / Квартири
Тип:Продам, пропоную

Тепла квартира це гарантія здоров’я Вашої сім’ї

Купуйте квартиру з індивідуальним опаленням і зимові морози не будуть лякати Вас. Ви зможете самостій но регулювати температуру у власному домі. І заощаджувати на комунальних платежах, а отже не має додаткових витрат. А як приємно відпочити в теплій квартирі після прогулянок по холодному місту.
Отже купуйте 2-х кімнатну квартиру з індивідуальним опаленням за 38000$

• 100 метрів від готеля Лучеськ – Ви можете скористатись будь яким видом транспорту і встигнути на всі зустрічі.
• Супер охайний підїзд та двір – Ваші сусіди слідкують не лише за своїми квартирами але і за станом будинку.
• 2 автостоянки поруч з домом – Ваше авто у безпеці, а Ви не тратите час на доїзд до нього.
• Пластикові вікна разом з індивідуальним опаленням забезпечать мікроклімат Вашого помешкання – Вам комфортно незалежно від погоди на вулиці.
• Охайний стан квартири дозволить відразу вселитись не витрачаючи коштів на ремонт.
• Вмонтована шафа купе і комірчина дозволять зберігати велику кількість речей – а квартиру залишати прибраною та затишною
• Комунальні в найлютіший мороз 350 гривень, реальна економя.
• Реальна ціна за реальну квартиру, впевненість в чистоті угоди.

Купуйте квартиру в хорошому районі, чистому будинку з індивідуальним опаленням за 38000$. Живіть в теплі та комфорті – отримуйте радість від власного житла.

Телефонуйте за телефоном (066) 947-0-948 Борис.
Домовимось про показ, і я впевнений Ви придбаєте цю квартиру.
Цiна: $38 000  
Автор: Борис
Мiсто ЛУЦЬК
Термiн подачi: 11.12.2013
Актуальна пропозицiя
Переглядiв: 538 (Зробити оголошення замітнішим)
Вiдгукiв: 0
Поскаржитися на оголошення
Complain Reason:*
Уведiть код на картинцi* Уведiть код на картинцi

Тепла квартира це гарантія здоров’я Вашої сім’ї
-->
Зменшена картинка Зменшена картинка
twitter.com
0
Похожие объявления
Продається 2 кімнатна квартира Шукаю квартиру для клієнта Тиха і зелена оаза в центрі міста
Адреса якою ви будете пишатись!    
объявления Западной Украины
Запит виконується. Будь-ласка зачекайте.