ГАЛИЦЬКИЙ БАЗАР

безкоштовнi оголошення Західна Україна
Сьогоднi 04.06.2020

Отримуй мінімум 50 грн. кожен день за лайки в соцмережах

Роздiл:Організація урочистих подій
Тип:Продам, пропоную

Світлодіодні гірлянди,світові мотиви

Компанія "УкрЕлка" пропонує світлодіодні гірлянди LED відомих європейських компаній. Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете придбати святкову илюмінацію, світлодіодні гірлянди та 3D світлодіодні мотиви. Ілюмінація від компанії "УкрЕлка" - європейська якість за прийнятну ціну.
Також компанія "УкрЕлка" - пропонує висотні штучні ялинки українського виробництва, пластикові та скляні ялинкові іграшки, світлові маківки та огорожі для ялинки.
Купуючи світлодіодні гірлянди та висотні штучні ялинки в компанії "УкрЕлка" - в першу чергу ви отримуєте продукцію абсолютно безпечну для здоров'я та при цьому високої якості, що підтверджено сертифікатами якості, заключенням СЕС, протоколами по з'ясуванню горючості матеріалу та т.і.
Цiна:  1 ГРН.
Автор: УкрЕлка
Мiсто ЛЬВІВ
Сайт: http://ukrelka.com
Термiн подачi: 22.05.2012
Актуальна пропозицiя
Переглядiв: 927 (Зробити оголошення замітнішим)
Вiдгукiв: 0
Поскаржитися на оголошення
Complain Reason:*
Уведiть код на картинцi* Уведiть код на картинцi
 
Світлодіодні гірлянди,світові мотиви
twitter.com
0
Похожие объявления
Пародії на артистів. експрес привітання. пародії на Дзідьо, організація свят, корпоративів і весіль. Весільне агенство шукає партнерів Ведучий новорічних корпоративів, різдвяних свят
Тамада Надія Шалай Як організувати Свято для дітей Львів Аквагрим Свято для Підлітків Аніматори Фіксіки. Нолік та Сімка у Львові. організація свят. клоуни, пірати.
объявления Западной Украины
Запит виконується. Будь-ласка зачекайте.